Na úvod

Milé čtenářky, milí čtenáři, vítejte na stránkách časopisu Intimita!

Časopis Intimita vzniká na základě mé touhy šířit osvětu v oblasti sexuality a intimity. Přišla myšlenka, přeskočila jiskra – a už to hořelo. Bylo to jako s první láskou. Vzplanula jsem pro tento projekt a pro spolupráci s dalšími lidmi, kteří se v této oblasti pohybují. Časopis Intimita je jako moje třetí dítě. S láskou opečovávaný a vymazlený.

Přestože je naše společnost mnohem otevřenější, než kdy bývala, ze své praxe sexological bodyworkerky i zdravotní sestry vím, že o mnoha věcech se stále nemluví. A mou velkou vášní vždy bylo mluvit právě o těchto tabuizovaných tématech. Proto budete mít možnost dočíst se v našem časopise o věcech, o kterých se nikde jinde nedočtete.

Najdete zde autentické příběhy lidí, kteří našli odvahu mluvit nahlas o svých nevšedních životech. Přečtete si osobní zkušenosti, jak může rozvoj vlastní intimity a sexuality naprosto změnit život. Jak se dotyční cítili? Co jim sebepoznání přineslo? Jak překonali sami sebe?

Přinášíme články od odborníků a profesionálů, terapeutů v oblasti intimity a sexuologů, psychologů či lékařů, ale i od ”běžných” lidí.

Témata, která trápí celou naši společnost – muže i ženy, a dotýkají se i dětí.

Chceme mluvit o všem na rovinu, ale objektivně. Proto vám ukážeme vše z různých úhlů pohledu a nabídneme možná řešení určitých problémů v daných oblastech intimity.

Rádi bychom vás v neposlední řadě také inspirovali, proto budeme přinášet navíc i tipy na obohacení vašeho intimního vztahu s partnerem/partnerkou. Pomůžeme okořenit váš sexuální život díky praktickým hrám pro dospělé. A to vše opepříme špetkou humoru a nadsázky skrze zajímavosti z oblasti sexu, těla, historie sexu a sexuálních pomůcek.

Věřím, že se máme společně na co těšit.

S přáním krásného dne.

Kateřina Frodlová
šéfredaktorka
redakce@casopis-intimita.cz

Pokud se chcete dozvědět zajímavé informace a pobavit se, přidejte se do naší uzavřené FB skupiny na https://www.facebook.com/groups. /CasopisIntimita/