Vášeň a vzrušující hra!

Co je tantrické BDSM?


… Ležíš, přes oči máš šátek, takže nic nevidíš. Nemůžeš tedy odhadnout, co se stane, ani kdy se to stane. Zmocňuje se tě vzrušené očekávání, každá buňka tvého těla hraje nedočkavostí. Je to tvé poprvé. První tantrická masáž s BDSM prvky.

A pak to přijde a tvým tělem projede blesk rozkoše, který udeří s nečekanou silou a vystřelí po celém těle velkou dávku slastné radosti a potěšení.

Tvé obavy z toho, jestli se ti to bude líbit nebo jestli to nebude bolet, se rozplývají a ty se oddáváš erotickému jiskření a vzrušující hře.

Tantrická BDSM masáž vychází z tradiční tantrické masáže a její průběh je v základu podobný. Je uctivá a klade důraz na prožitek a propojení se sebou samým. Zároveň je ale obohacena o touhu odevzdat se intenzivnějšímu prožitku, vzrušení, slastné bolesti, vzrušujícím překvapením, nebo hravým trestům a sladkým odměnám.

Pokud nemáte s tantrickou BDSM masáží žádné zkušenosti a přicházíte poprvé, můžete cítit určitou nejistotu, nevíte, co čekat, případně ani to, kde leží vaše hranice. Není však čeho se bát, neboť každé masáži předchází úvodní rozhovor, v jehož průběhu si se zkušenou masérkou/masérem srovnáte vlastní očekávání, přání či záměry, domluvíte průběh masáže, případně si necháte vysvětlit možnosti, dozvíte se, jaké techniky či pomůcky mohou být součástí, a také stanovíte hranice, kam až chcete zajít, případně dohodnete bezpečnostní slůvko, kterým můžete kdykoliv smyslnou hru zastavit.

… Nemůžeš se hýbat, pouta či provazy ti to příliš nedovolují, ale vlastně ani nechceš. Z rukou dotýkajících se tvého těla cítíš jistotu, víš, že dobře ví, co dělají a kam to směřují a plně vnímáš, že to je přesně to, po čem právě teď toužíš. Vnímáš hudbu, v přítmí se mihotají plameny svíček a každý další dotek stupňuje tvé vzrušení. Tvé tělo vibruje a ty si přeješ, aby to nepřestávalo, aby to trvalo co nejdéle ..

V masáži vše plyne přirozeným tempem. Průvodce/průvodkyně se nehrne do extrémů, ale postupně a citlivě si hraje s příjemnou hranicí prožitků tak, abyste měli čas vše prožívat bez zbytečného strachu, že znenadání přijde něco, co nechcete, co by se vám nelíbilo nebo co už by bylo „moc“.

Naopak se ve vás snaží vyvolat touhu a důvěru plně se odevzdat prožitku. Průběh každé masáže je velmi individuální, vždy respektuje domluvené hranice a řídí se atmosférou a touhou přijímajícího. Jde o hru, jejíž pravidla určuje vaše tělo a váš prožitek. Samotná masáž probíhá v opakujících se vlnách jemných, pomalých a smyslných doteků v kontrastu s drážděním, hravostí a stupňováním vzrušení prostřednictvím doteků zmocňujících se a eroticky bolestivých.

Fascinuje tě jistota tvého průvodce/průvodkyně, ani nevíš, jak je možné, že dokáže přesně odhadnout, co má kdy udělat, aby tě vždy znovu a znovu dostal/a na kolena. I když třeba na vteřinku zatoužíš se vzepřít, v dalším okamžiku již tvé tělo bičují další vlny rozkoše a ty znovu dobrovolně podléháš a necháváš se roztouženě provázet „mučením“, kdy je tvůj vrchol stále oddalován a orgasmické prožitky posilovány ..

Nejste ponižováni, abyste podlehli, ale drážděni tak, že nedokážete nepodlehnout.
Zda prožijete jen vášnivé škrábání a plácání při erotické masáži, nebo se necháte svázat a odevzdáte se erotickému výprasku důtkami či rákoskou, je už jen na vás, vašich touhách a hranicích.
Masáž může zahrnovat i intimní masáž, která celý prožitek umocňuje. Zahrnuta může být i vaginální nebo anální masáž s pomůckou. Vše záleží na předchozí domluvě při úvodním rozhovoru. Pro začátek je užitečné vědět, že tělo nám přináší dostatek vjemů, a proto může být BDSM tantrická masáž skvělou zkušeností i bez intimní masáže.

Extáze. Štěstí. Ukotvení v těle. Radost, lehkost, naplnění. Lítáš a zároveň jsi plně při zemi, v těle, tady a teď. V každém okamžiku. Tvé tělo překypuje živostí.


Většina mužů i žen mívá odvážnější sexuální fantazie spojené s dominancí a submisivitou. Ne každý se však odváží svou touhu uskutečnit nebo ji sdílet s partnerem.

Nebojte se otevřít svou mysl erotickým experimentům! Dovolte si prožít své sny!

Ze zkušenosti víme, že tělo se otvírá hlubším prožitkům postupně a je důležité poskytnout mu dostatek času, proto je tantrická BDSM masáž nabízena v délce 1,5 hod nebo i 3 hod.

Více o možnostech užít si tento jedinečný zážitek se dozvíte na https://paragate.cz/eroticke-masaze-bdsm/, který je i naším zdrojem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *