Reference

Otevřený přístup k tématům

S Kateřinou jsem se potkala před několika lety na výcviku Sexological Bodyworku.
Pamatuji si, že to byla její otevřenost, která mě tehdy oslovila. Mojí introvertní povaze tak obdivuhodné! V její společnosti jsem se cítila přijímána taková jaká jsem a to je něco, co mnohým lidem tolik chybí.
Mám na ní ráda také její schopnost hluboké empatie, respektu a úcty k druhým.
Proto si myslím, že je to ten nejlepší člověk, který může prostřednictvím časopisu Intimita představovat lidem nejen profesi sexuologické práce s tělem, ale současně se i dotýkat velmi osobních a hlubokých lidských témat.
V tom je její veliká síla podívat se pod kůži mnoha intimním tématům.

Mgr. Irena Bartošová, CSB
sexological bodyworkerka

Přínos časopisu

Děkuji Ti Katko, že realizuješ své sny a vytvořila si tento skvělý projekt.
Jsem přesvědčená, že časopis Intimita všem čtenářům pomůže vytvořit si celistvý obraz o přínosech i úskalích a hlavně rozdílech v intimitě, sexu, pornu atd..
Čím víc se zaměňuje intimita za sexualitu a čím víc se zaměňuje sexualita za porno, tím více potřebujeme slyšet ze všech stran různé příběhy a zkušenosti, které nám pomohou vytvořit celistvý obraz o všech přínosech i úskalích.
Velmi si Tě vážím jako své kolegyně a vnímám, že jsi našla své poslání, kterým můžeš obohatit nás všechny.

Markéta Zika Koppová
lektorka intimity a Zdravého dospívání

Zaměření časopisu

Musím osobně říci, že otázky jsou opravdu kvalitně položené. Je vidět, že máš k tématu citlivý přístup a rozhodně velmi dobře a na úrovni komunikuješ.
Je to uctivé, bohaté na obsah a především se mi líbí, že otázky jsou koncipované tak, že je vidět, že jsi nad tím opravdu přemýšlela.

Martina Brandová

Nápad udělat časopis

Nápad udělat časopis Intimita se mi velmi líbí, neboť informací o intimitě není nikdy dost. Proto jsem se také rozhodla pro spolupráci s Kateřinou.
Děkuji zároveň za přímé, ale citlivě kladené otázky. Je zapotřebí mluvit otevřeně o věcech, před kterými se často zavírají oči.

Vladana Augstenová, CSB
Průvodkyně v oblasti sexuality